Lipolaser jest sprzętem nowej generacji, który służy do niwelowania tkanki tłuszczowej w sposób jak najbardziej naturalny. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej metody redukcji tłuszczu można w skuteczny sposób walczyć z nadwagą, a także nadać sylwetce wymarzony kształt. Lipolaser jest świetną alternatywą dla męczących diet, czy też interwencji chirurgicznej, która często niesie za sobą różnego rodzaju powikłania. W dzisiejszym artykule przedstawię szereg efektów, jakie można uzyskać z wykorzystaniem lipolasera. Zapraszam do lektury.

Lipolaser – nowa technologia w walce z tkanką tłuszczową

Działanie urządzenia, jakim jest lipolaser, polega na wytworzeniu przez niego wiązki laserowej o długości 650 nm oraz wiązki podczerwieni o długości 940 nm. Wiązki te w naturalny sposób pobudzają kanały metaboliczne. Za sprawą lasera, trójglicerydy znajdujące się w skórze, rozbijają się na kwasy tłuszczowe i glicerol. Elementy powstałe przy rozpadzie trójglicerydów przenikają przez błony komórkowe i umiejscawiają się w przestrzeni międzykomórkowej, tak aby trafić do układu limfatycznego i wątroby.

Bardzo wiele z elementów rozpadu zostaje wykorzystanych do tworzenia nowych komórek lub jako źródło energii. Nadmiar kwasów tłuszczowych  zostaje natomiast usunięty z organizmu wraz z moczem. Upraszczając, lipolaser w bezpieczny sposób rozbija tłuszcz i pomaga łatwo usunąć go z organizmu. I to wszystko bez chirurga czy głodówek.

Nie należy obawiać się, że lipolaser uszkodzi skórę, nerwy obwodowe, czy też naczynia krwionośne. Żadne badania nie wykazały niewłaściwego działania tego urządzenia na organizm człowieka. Lipolaser jest więc w pełni bezpieczny. Zabieg wykonywany za pomocą tego urządzenia jest także bezbolesny, a sam proces rehabilitacji bardzo szybki.

Lipolaser – wskazania do zabiegu

Z korzyści, jakie przynosi lipolaser, szczególnie zaleca się skorzystać osobom, które chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczu ze swojej skóry. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie tego urządzenia. Można nim także zredukować cellulit, rozstępy oraz usprawnić procesy metaboliczne organizmu. Za pomocą lipolasera można w szybszy sposób uzyskać takie efekty jak przy utracie wagi. Zaleca się więc korzystać z niego osobom, które chcą zmniejszyć objętość swojego ciała.

Proces rozbijania tkanki tłuszczowej zachodzi tutaj w sposób naturalny i jak najbardziej bezpieczny. Średni czas wykonywania jednego zabiegu to pół godziny. W celu uzyskania jak najbardziej pożądanych efektów należy powtórzyć go mniej więcej od 6 do 10 razy. Zabieg z wykorzystaniem lipolasera może być wykonywany jednak nie więcej niż 2 razy w tygodniu, aby organizm miał czas na to, by w naturalnym procesie usunąć nadmiar wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu.

Lipolaser – największe zalety

Dlaczego lipolaser jest lepszy od innych metod walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej? Przede wszystkim dlatego, że działa w sposób naturalny. Nie ingeruje w biologiczne procesy zachodzące w ciele człowieka. Pozwala zredukować tkankę tłuszczową nawet o 3 cm, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów na skórze, ani nie naruszając jej integralności. Laser uderza jedynie w tkankę tłuszczową, nie wpływa na żadne inne struktury znajdujące się wokół niej. Lipolaser efekty widoczne są zaraz po zakończeniu zabiegu. Od razu po zakończeniu zabiegu pacjent może też powrócić do wszystkich codziennych czynności. Lipolaser może zostać użyty na takich partiach ciała jak: pośladki, brzuch, uda, ramiona, boczki, łydki, czy też podbródek. Parametry mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, a także do jego płci.

Jakie efekty przynosi lipolaser?

 Lipolaser to urządzenie, które przynosi bardzo wiele pozytywnych efektów. Najważniejsze z nich to:

  • wymodelowanie sylwetki,
  • wyrównanie powierzchni skóry,
  • poprawa metabolizmu,
  • zmniejszenie obwodu ciała,
  • poprawa jędrności skóry,
  • redukcja cellulitu,
  • odmłodzenie skóry,
  • regeneracja skóry.

Lipolaser – dla kogo?

Zabieg lipolaserem przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, niezależnie od płci, które chcą w wybranym obszarze swojego ciała pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i zmniejszyć obwód swojej sylwetki o kilka centymetrów, nie korzystając przy tym z inwazyjnej interwencji chirurgicznej. Jest także przeznaczony dla osób, które marzą o stosunkowo szybkim polepszeniu swojego wyglądu, bez długotrwałej rehabilitacji, godzin spędzonych na siłowni, czy morderczych diet. Zabieg ten pozwala bowiem zauważyć pierwsze rezultaty już po jednej sesji.

Podsumowując – zabieg z wykorzystaniem lipolasera to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce w szybki i bezpieczny sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawić wygląd swojej sylwetki. Brak powikłań i ekspresowe rezultaty to zalety, które stawiają tę metodę wysoko ponad innymi.